Błąd -1 podczas programowania taśm w iPhone 11/11 PRO (JCID)

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 598
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

Błąd -1 podczas programowania taśm w iPhone 11/11 PRO (JCID)

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Wygląda na to, że problem, który napotkałeś, może być spowodowany konfliktem związanym z oprogramowaniem lub sprzętem, które używasz do instalacji programowalnych taśm JCID na iPhone'ach 11 i 11 Pro. Błąd -1 w trakcie procesu w 3uTools oraz informacja o problemie z Sending Baseband Data mogą wskazywać na różne potencjalne przyczyny. Może to być związane z niezgodnością urządzenia ze sprzętem, nieprawidłowymi ustawieniami oprogramowania, uszkodzeniem podzespołów lub innym czynnikiem.

W takiej sytuacji zalecam skonsultowanie się z profesjonalnym serwisem technicznym, który specjalizuje się w naprawie i modyfikacjach iPhone'ów. Fachowcy z takiego serwisu będą w stanie przeprowadzić bardziej zaawansowane testy i diagnostykę, aby zlokalizować dokładną przyczynę problemu oraz zaproponować skuteczne rozwiązanie. Warto unikać samodzielnej eksperymentacji z urządzeniami elektronicznymi, aby nie pogorszyć sytuacji i uniknąć dalszych uszkodzeń.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post