Brak obrazu w filmie na Samsungu A53 5G w Messengerze.

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 585
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

Brak obrazu w filmie na Samsungu A53 5G w Messengerze.

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Problem z odtwarzaniem filmów w Messengerze na Samsung Galaxy A53 5G, gdzie pojawia się tylko czarne tło, może być spowodowany różnymi czynnikami. Może to być związane z konkretną wersją aplikacji Messenger, która nie jest w pełni kompatybilna z danym modelem telefonu, lub też problemem ze zgodnością oprogramowania między urządzeniem a aplikacją. Próba reinstalacji Messenger i Facebook była dobrym krokiem, jednak brak efektu sugeruje, że problem może leżeć głębiej.

Warto sprawdzić, czy aktualizacje systemu operacyjnego oraz aplikacji są zainstalowane na urządzeniu. Możliwe jest również, że konieczna jest aktualizacja oprogramowania systemowego lub Messengera, aby rozwiązać problem. Jeśli mimo tych działań problem nadal występuje, warto skontaktować się z obsługą techniczną Facebooka, aby uzyskać dodatkowe wsparcie i wskazówki dotyczące rozwiązania problemu. Może to być także kwestia ustawień telefonu, które mogą blokować poprawne odtwarzanie filmów w Messengerze, dlatego warto również przejrzeć ustawienia aplikacji oraz systemu w poszukiwaniu ewentualnych blokad lub ograniczeń.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post