Brak reakcji Samsung Galaxy S21 FE 5G po kombinacji power + volume down

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 345
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

Brak reakcji Samsung Galaxy S21 FE 5G po kombinacji power + volume down

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Jeśli Samsung Galaxy S21 FE 5G nie reaguje na przyciski ani ładowanie po kombinacji klawiszy power + volume down, istnieje kilka możliwych rozwiązań, które można spróbować.

Po pierwsze, upewnij się, że telefon jest podłączony do źródła zasilania za pomocą oryginalnego kabla i ładowarki. Spróbuj podłączyć go do innego gniazdka, aby wykluczyć problem z zasilaniem. Jeśli telefon nadal nie reaguje, spróbuj użyć innego kabla ładowania.

Jeśli problem nadal występuje, spróbuj twardego resetu telefonu. Aby to zrobić, przytrzymaj jednocześnie przyciski power + volume down przez około 10-15 sekund, aż telefon się zresetuje. Upewnij się, że trzymasz przyciski dostatecznie długo, ponieważ czasami może to potrwać nieco dłużej. Jeśli to nie zadziała, spróbuj podłączyć telefon do komputera za pomocą kabla USB i sprawdź, czy urządzenie jest wykrywane przez komputer.

Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie pomaga, najlepiej skontaktować się ze wsparciem technicznym Samsunga lub udać się do autoryzowanego serwisu Samsunga, gdzie specjaliści będą mogli dokładniej zbadać przyczynę problemu i ewentualnie naprawić telefon.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post