Brak transmisji danych Samsung S24U z wifi bez dostępu do internetu

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 598
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

Brak transmisji danych Samsung S24U z wifi bez dostępu do internetu

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Jeśli Twoje urządzenie Samsung Galaxy S24 Ultra wcześniej poprawnie łączyło się z boxem do bezprzewodowego Android Auto, a teraz występują problemy, istnieje kilka możliwych rozwiązań. Po pierwsze, upewnij się, że zarówno ustawienia w telefonie, jak i w boxie są poprawnie skonfigurowane. Możesz spróbować zresetować ustawienia sieciowe na swoim telefonie, co czasem pomaga przy problemach z połączeniem bezprzewodowym.

Jeśli mimo prób dalsze problemy występują, warto sprawdzić, czy Twój telefon otrzymał najnowszą aktualizację systemu Android oraz czy box do Android Auto nie wymaga aktualizacji firmware'u. W niektórych przypadkach konieczne może być również skontaktowanie się z producentem boxa lub wsparciem technicznym Samsunga, aby uzyskać pomoc w diagnozowaniu problemu. Może się okazać, że konieczna będzie wymiana któregoś z urządzeń lub po prostu przeinstalowanie odpowiednich aplikacji.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post