Dlaczego w Google Play brakuje aplikacji na subskrypcje w budżecie?

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 595
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

Dlaczego w Google Play brakuje aplikacji na subskrypcje w budżecie?

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Dlaczego w Google Play brakuje aplikacji na subskrypcje w budżecie? - 4412975600_1712224346.png
Dlaczego w Google Play brakuje aplikacji na subskrypcje w budżecie? - 4412975600_1712224346.png (233.51 KiB) Przejrzano 28 razy
W Google Play, lista aplikacji w sekcji płatności i subskrypcji może być widoczna nawet jeśli nie dokonałeś jeszcze żadnych zakupów lub subskrypcji. Jest to spowodowane tym, że Google Play automatycznie wyświetla wszystkie dostępne opcje płatności, w tym aplikacje, które oferują subskrypcje lub zakupy wewnętrzne. Nawet jeśli nie skorzystałeś z tych opcji, są one nadal prezentowane, aby ułatwić użytkownikom dostęp do nich w razie zainteresowania.

Nie musisz się obawiać, że zostaną naliczone opłaty za te aplikacje bez twojej zgody. W Google Play, każda transakcja, czy to zakup aplikacji czy subskrypcja, wymaga potwierdzenia ze strony użytkownika. Oznacza to, że nie zostaniesz obciążony opłatami za aplikacje, których nie zakupiłeś lub subskrypcji, które nie wykupiłeś. Możesz więc spokojnie przeglądać dostępne opcje płatności i subskrypcji, wiedząc że nie zostaniesz obciążony bez twojej świadomej decyzji.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post