Huawei P30: Automatyczne przyciemnianie ekranu przy 20% baterii, mimo wyłączenia opcji

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 595
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

Huawei P30: Automatyczne przyciemnianie ekranu przy 20% baterii, mimo wyłączenia opcji

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Jeśli masz problem z jasnością ekranu na swoim Huawei P30, nawet przy wyłączonej automatycznej regulacji, warto sprawdzić czy problem nie polega na ustawieniach dotyczących oszczędzania energii. W niektórych przypadkach system może automatycznie zmieniać ustawienia jasności w celu zarządzania zużyciem baterii. Możesz sprawdzić te ustawienia w sekcji "Bateria" w menu ustawień telefonu. Upewnij się również, że żadna aplikacja trzecia nie ma dostępu do ustawień jasności ekranu, co mogłoby powodować nieregularne zmiany.

Jeśli problem nadal występuje, warto także sprawdzić, czy oprogramowanie Twojego telefonu jest aktualne. Czasem producenci wypuszczają aktualizacje, które zawierają poprawki dotyczące działania systemu oraz optymalizacje, które mogą rozwiązać takie problemy. W przypadku dalszych trudności z jasnością ekranu, warto rozważyć kontakt z serwisem technicznym Huawei, gdzie specjaliści będą mogli dokładniej zbadać i ewentualnie naprawić ewentualne uszkodzenia sprzętowe.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post