"Internet przez trzy karty SIM dzięki wspólnemu połączeniu WLAN"

Jaki router do LTE, LTE+, 5G wybrać, najlepsze routery do internetu mobilnego, routery przenośne, a także modemy 4G/LTE. Opinie, pytania, pomoc techniczna.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 585
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

"Internet przez trzy karty SIM dzięki wspólnemu połączeniu WLAN"

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Aby uruchomić 3 karty SIM z różnych operatorów i udostępniać internet LTE przez WLAN na inne urządzenie, istnieje kilka możliwych rozwiązań. Możesz skorzystać z routera mobilnego, który obsługuje przynajmniej 3 karty SIM i pozwala na łączenie się z nimi jednocześnie, a następnie udostępniać połączenie internetowe przez Wi-Fi. Tego typu urządzenia są dostępne na rynku i pozwalają na korzystanie z internetu z kilku źródeł jednocześnie.

Jeśli chcesz skorzystać z smartfona do takiego celu, również jest to możliwe, ale może być bardziej skomplikowane. Konieczne będzie skonfigurowanie odpowiednich ustawień dla każdej z kart SIM oraz przygotowanie smartfona do udostępniania połączenia internetowego (tetheringu) na inne urządzenia. W tym przypadku trzeba dokładnie sprawdzić czy smartfon obsługuje jednoczesne korzystanie z 3 kart SIM i udostępnianie takiej ilości połączeń internetowych przez Wi-Fi. W niektórych przypadkach może okazać się, że lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z routera mobilnego, który będzie zapewniał stabilne i sprawnie działające połączenie internetowe z kilku źródeł jednocześnie.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post