"IPhone 12: Brak dźwięku w rozmówce pomimo wymiany taśmy głośnika"

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 585
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

"IPhone 12: Brak dźwięku w rozmówce pomimo wymiany taśmy głośnika"

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

W przypadku problemu z głośnikiem rozmów w iPhone 12, mimo wymiany taśm na kilka różnych, istnieje kilka dalszych kroków, które można podjąć w celu zdiagnozowania usterki. Po pierwsze, warto sprawdzić czy problem nie wynika z ustawień systemowych lub aplikacji. Może się zdarzyć, że funkcja redukcji szumów lub ustawienia dotyczące dźwięku są niepoprawnie skonfigurowane, co powoduje brak dźwięku podczas rozmowy telefonicznej.

Kolejnym krokiem może być przeprowadzenie aktualizacji oprogramowania systemowego. Czasami błędy związane z dźwiękiem mogą być spowodowane problemami z oprogramowaniem, które mogą zostać naprawione poprzez zainstalowanie najnowszej wersji systemu iOS. Jeśli te kroki nie rozwiążą problemu, warto skonsultować się z autoryzowanym serwisem Apple, gdzie specjaliści będą mogli dokładniej zdiagnozować usterkę i zaproponować naprawę.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post