Iphone - zabezpieczony notatnik z blokadą hasłem

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 585
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

Iphone - zabezpieczony notatnik z blokadą hasłem

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Jeśli szukasz zamiennika notatnika na iPhone, który oferuje zabezpieczenie notatek hasłem i umożliwia dodawanie załączników, możesz rozważyć kilka opcji. Jedną z nich jest aplikacja Notatki, wbudowana w system iOS, która umożliwia tworzenie i organizowanie notatek w bezpieczny sposób. Możesz ustawić hasło lub użyć funkcji Touch ID lub Face ID, aby chronić swoje notatki przed niepowołanym dostępem. Aplikacja Notatki pozwala również na dodawanie różnych rodzajów załączników, takich jak filmy, zdjęcia czy dokumenty PDF.

Inną opcją jest popularna aplikacja Evernote, która oferuje wiele zaawansowanych funkcji notatnika. Oprócz możliwości zabezpieczenia notatek hasłem, Evernote umożliwia również załączanie różnych typów plików, w tym PDF-ów, dźwięków i filmów. Aplikacja ta zapewnia także synchronizację notatek między różnymi urządzeniami, dzięki czemu będziesz mieć dostęp do swoich notatek zarówno na iPhone'ie, jak i na innych urządzeniach.

Obie te aplikacje oferują zabezpieczenie notatek hasłem oraz dodawanie załączników, więc warto sprawdzić, która z nich spełni Twoje potrzeby i preferencje. Przed podjęciem ostatecznej decyzji możesz również przetestować różne aplikacje dostępne w App Store, aby znaleźć idealny zamiennik notatnika na iPhone, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post