Jak dezaktywować monit logowania przez Google w Androidzie 13 i Firefoxie?

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 598
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

Jak dezaktywować monit logowania przez Google w Androidzie 13 i Firefoxie?

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Jak dezaktywować monit logowania przez Google w Androidzie 13 i Firefoxie? - 1695104500_1711970679.jpg
Jak dezaktywować monit logowania przez Google w Androidzie 13 i Firefoxie? - 1695104500_1711970679.jpg (50.49 KiB) Przejrzano 93 razy
Aby wyłączyć monit "Zaloguj się przez Google" w przeglądarce Firefox na Androidzie, możesz spróbować rozważyć kilka możliwych rozwiązań. Po pierwsze, upewnij się, że jesteś zalogowany do swojego konta Google w ustawieniach przeglądarki i że nie ma żadnych aktywnych sesji lub autoryzacji do usług Google. Następnie przejdź do ustawień prywatności przeglądarki i sprawdź, czy nie ma tam żadnych zapisanych danych logowania lub haseł powiązanych z kontem Google.

Jeśli problem nadal występuje pomimo wyłączenia opcji zapamiętywania haseł, możesz spróbować wyczyścić pamięć podręczną, pliki cookies oraz historię przeglądania w ustawieniach przeglądarki. Możesz również przeinstalować przeglądarkę lub skorzystać z innej przeglądarki internetowej na urządzeniu mobilnym, aby zobaczyć, czy problem będzie nadal występował. W razie dalszych trudności warto skonsultować się z pomocą techniczną przeglądarki Firefox lub poszukać informacji na oficjalnej stronie wsparcia dla użytkowników.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post