"Jak połączyć Siemens ME45 z programem Freia v18 przez port COM"

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 599
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

"Jak połączyć Siemens ME45 z programem Freia v18 przez port COM"

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Aby rozwiązać problem z wykryciem telefonu Siemens ME45 przez program Freia v18, użytkownik może musi ustawić odpowiednie konfiguracje portów i boot w programie oraz na laptopie. W pierwszym kroku warto sprawdzić, czy sterowniki kabla COM są poprawnie zainstalowane w systemie Windows XP. Następnie w programie Freia v18 należy sprawdzić, czy wybrane zostały odpowiednie ustawienia portów COM, takie jak prędkość transmisji i adres portu.

Dodatkowo, warto upewnić się, że telefon Siemens ME45 jest właściwie podłączony do komputera za pomocą kabla COM i że telefon jest w trybie bootloadera lub jest odpowiednio ustawiony, aby był rozpoznawany przez program do ściągania simlocka. Jeśli problem nadal występuje, użytkownik może skonsultować się z internetowymi fora dedykowanymi dla użytkowników programu Freia v18 oraz telefonów Siemens ME45, gdzie można znaleźć porady dotyczące specyficznych ustawień boot i portów, które mogą pomóc w poprawnym wykryciu telefonu i pomyślnym zdjęciu simlocka.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post