Jak skrócić i zarobić końcówki TS9 w kablu antenowym LTE?

Jaki router do LTE, LTE+, 5G wybrać, najlepsze routery do internetu mobilnego, routery przenośne, a także modemy 4G/LTE. Opinie, pytania, pomoc techniczna.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 599
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

Jak skrócić i zarobić końcówki TS9 w kablu antenowym LTE?

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Skracanie kabla antenowego LTE z wtykami TS9 to dość prosty proces, ale należy wykonać go ostrożnie, aby uniknąć uszkodzenia kabla. Pierwszym krokiem jest odcięcie końcówki kabla o odpowiedniej długości, czyli w tym przypadku o około połowę długości pierwotnego kabla, czyli do około 5 metrów. Następnie należy zdjąć osłonę zewnętrzną oraz ekranowanie, aby odsłonić gwintowane końcówki.

Kolejnym krokiem jest przycięcie ekranowania i izolacji na obu końcach kabla, a następnie przylutowanie nowych wtyków TS9. Po zakończeniu tego procesu koniecznie trzeba sprawdzić, czy połączenia są stabilne i czy sygnał nie jest zakłócony. Pamiętaj, że skracając kabel należy zachować ostrożność, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych.opcji zarabiania końcówek kablem o długości 10m do około 5m jest użycie specjalnych końcówek i narzędzi do zarabiania, które można zakupić w sklepach elektronicznych. Jest to bardziej zaawansowany proces, który wymaga precyzji i pewnej wiedzy technicznej. Jeśli nie czujesz się komfortowo przy zarabianiu końcówek samodzielnie, warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, aby uniknąć problemów z jakością połączenia i ewentualnymi uszkodzeniami kabla.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post