"Jak włączyć powiadomienia o ładowaniu w Samsung Galaxy A03?"

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 595
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

"Jak włączyć powiadomienia o ładowaniu w Samsung Galaxy A03?"

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Aby przywrócić powiadomienie o podłączeniu ładowarki na telefonie Galaxy A03 bez konieczności resetowania urządzenia, możesz spróbować następujących kroków. Wejdź w ustawienia telefonu i przejdź do sekcji "Aplikacje". Następnie znajdź aplikację "System UI" lub "System Interface" i wejdź w jej szczegóły. W obrębie ustawień tej aplikacji poszukaj opcji powiązanej z powiadomieniami systemowymi i sprawdź, czy możesz zresetować lub przywrócić ustawienia domyślne powiadomień. Czasami zmiana tej opcji może spowodować ponowne wyświetlanie powiadomień o podłączeniu ładowarki.

Alternatywnie, jeśli nie znajdziesz odpowiednich ustawień w aplikacji System UI, możesz spróbować zresetować ustawienia aplikacji, w której pierwotnie zaznaczyłeś opcję "nie pokazuj nigdy więcej" dla powiadomienia o ładowarce. Aby to zrobić, przejdź do ustawień, znajdź odpowiednią aplikację (np. Aparat, Ustawienia) i w jej szczegółach wybierz opcję zresetowania ustawień. Po restarcie aplikacji powinna ona ponownie wyświetlać powiadomienia o podłączeniu ładowarki. Pamiętaj jednak, że resetowanie ustawień aplikacji może spowodować utratę danych przechowywanych przez daną aplikację, więc upewnij się, że masz ważne informacje zapisane przed wykonaniem tego kroku.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post