Jak wyłączyć automatyczny dostęp do S20+ po podłączeniu do Win10?

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 585
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

Jak wyłączyć automatyczny dostęp do S20+ po podłączeniu do Win10?

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Wygląda na to, że Twoje doświadczenie z podłączeniem Samsunga S20 do komputera jest całkiem standardowe. Podłączenie smartfona do komputera poprzez kabel USB pozwala na łatwe przesyłanie plików między urządzeniami. Gdy udzieliłeś dostępu do telefonu, komputer mógł zobaczyć zawartość pamięci urządzenia i umożliwić Ci kopiowanie plików. To bardzo przydatne rozwiązanie, jeśli chcesz przenieść zdjęcia, filmy czy inne pliki z telefonu na komputer lub odwrotnie.

W przypadku systemu Windows 10, proces podłączenia smartfona do komputera jest zazwyczaj prosty i intuicyjny. Po udzieleniu dostępu do telefonu, możesz w łatwy sposób przenosić pliki pomiędzy urządzeniami. Warto jednak pamiętać, że istnieją też inne opcje, takie jak chmura czy aplikacje do synchronizacji danych, które mogą być równie wygodne w zarządzaniu plikami między smartfonem a komputerem.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post