Jak zablokować reklamy w grach? Nareszcie aplikacja, która skutecznie je blokuje!

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
admin
Maniak
Posty: 1817
Rejestracja: 14 lip 11, 10:24
Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe
Kontakt:

Jak zablokować reklamy w grach? Nareszcie aplikacja, która skutecznie je blokuje!

Post autor: admin »

Kiedyś korzystałem z aplikacja Blokada, ale nie pamiętam już czemu przestałem (chyba ze względu na niemożliwość działania z Android Auto, przynajmniej w wersji Blokada 5). Wczoraj po raz pierwszy zainstalowałem AdGuard i mogę z czystym sumieniem polecić. Nie znajdziecie tej aplikacji w Google Play, trzeba wejść na stronę AdGuard i zainstalować "ręcznie" (pobrać plik ze strony i zainstalować). Od tamtej pory mogę bez obaw dawać dziecku smartfona, nie wyświetlają się żadne niewłaściwe dla wieku treści (bo akurat w grach, pomimo tego, że są np. PEGI 3, to wyświetlają się reklamy do wszystkich grup wiekowych). W razie pytań lub problemów z instalacją, śmiało pytajcie, wszystko wytłumaczę. Poniżej screen z AdGuard, którego zainstalowałem wczoraj wieczorem na moim Huawei P30 (spójrzcie na ilość zablokowanych reklam i nieprzesłane, a więć zaoszczędzone dane).

Jak zablokować reklamy w grach? Nareszcie aplikacja, która skutecznie je blokuje  - AdGuard_na_Huawei_P30.jpg
Jak zablokować reklamy w grach? Nareszcie aplikacja, która skutecznie je blokuje - AdGuard_na_Huawei_P30.jpg (199.43 KiB) Przejrzano 19 razy
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post