JBL Tune 230NC TWS nie uruchamiają się po wyjęciu - tylko podczas ładowania

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 585
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

JBL Tune 230NC TWS nie uruchamiają się po wyjęciu - tylko podczas ładowania

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Problem, który opisujesz, może wynikać z kilku różnych czynników. Po pierwsze, warto sprawdzić stan naładowania baterii w słuchawkach oraz w etui ładowarki - możliwe, że baterie są rozładowane i dlatego słuchawki nie włączają się automatycznie. Dodatkowo, może występować problem z samym etui - możliwe, że jest uszkodzone lub nie działa poprawnie, co uniemożliwia prawidłowe ładowanie i włączanie słuchawek.

Warto także upewnić się, czy słuchawki zostały sparowane poprawnie z urządzeniem, z którym chcesz ich używać, oraz czy nie ma konfliktu z innymi urządzeniami Bluetooth w pobliżu. Jeśli problem nadal będzie występował pomimo sprawdzenia powyższych kwestii, warto skontaktować się z serwisem technicznym JBL, aby uzyskać profesjonalną pomoc w rozwiązaniu problemu. Może się okazać, że konieczna będzie wymiana lub naprawa słuchawek lub etui ładowarki.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post