"Konfiguracja VPN dla T-Mobile 5G na PS5: Otwarty NAT w CoD"

Jaki router do LTE, LTE+, 5G wybrać, najlepsze routery do internetu mobilnego, routery przenośne, a także modemy 4G/LTE. Opinie, pytania, pomoc techniczna.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 598
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

"Konfiguracja VPN dla T-Mobile 5G na PS5: Otwarty NAT w CoD"

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Konfiguracja VPN na modemie T-Mobile 5G Home może być skomplikowana, ponieważ większość dostawców usług internetowych nie zezwala na zmiany w konfiguracji sieci. W przypadku przełączenia z NAT 3 na NAT 2 udało Ci się już osiągnąć pewną poprawę, co jest pozytywnym krokiem w celu uzyskania bardziej otwartego NAT. Jednak nie wszystkie VPN-y umożliwiają port forwarding, który jest czasami niezbędny do osiągnięcia otwartego NAT w grach online.

Jeśli chcesz kontynuować próby poprawy stanu NAT w grach, sprawdź dostępne opcje w ustawieniach swojego routera lub skonsultuj się z dostawcą usług internetowych. Jeśli nadal masz problemy z uzyskaniem otwartego NAT, zawsze możesz skorzystać z pomocy np. forum społeczności graczy, które mogą mieć doświadczenie w konfiguracji VPN dla gier online. Pamiętaj jednak, że korzystanie z VPN-a może wpłynąć na prędkość internetu, dlatego warto przetestować różne opcje i znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post