LG G5 nie ładuje się z powerbanku Baseus 65W - problem z prądem.

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 599
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

LG G5 nie ładuje się z powerbanku Baseus 65W - problem z prądem.

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Jeśli mimo wymiany baterii Twój smartfon nadal nie ładuje się poprawnie, problem może leżeć po stronie samego urządzenia lub złącza ładowania. Spróbuj najpierw sprawdzić czy kabel USB oraz adapter ładowania są w dobrym stanie i działają poprawnie. Możesz również wypróbować inne źródło zasilania, aby upewnić się, że problem nie leży po stronie powerbanku. Jeśli te kroki nie przyniosą rezultatu, być może konieczna będzie wizyta w serwisie, gdzie specjaliści będą mogli dokładnie zbadać przyczynę usterki.

Pamiętaj również, że istnieje możliwość, że problemem jest uszkodzone złącze ładowania w samym telefonie. W takim przypadku konieczna może być jego naprawa lub wymiana. Jeśli nie masz doświadczenia w naprawach elektronicznych, zalecam skorzystanie z pomocy profesjonalistów, którzy będą w stanie skutecznie zdiagnozować i naprawić problem z ładowaniem Twojego smartfona.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post