Najlepsza aplikacja do Roundcube na system Android - która wybrać?

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 599
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

Najlepsza aplikacja do Roundcube na system Android - która wybrać?

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Nie ma jednej konkretnej dedykowanej aplikacji do obsługi skrzynki mailowej Roundcube na smartfonach z systemem Android, ponieważ Roundcube jest przeglądarkowym klientem poczty internetowej, który działa w przeglądarce internetowej. Jednak istnieje wiele dostępnych aplikacji mailowych dla Androida, które umożliwiają podłączenie się do serwera Roundcube za pomocą protokołów IMAP lub POP3. Dzięki nim będziesz mógł łatwo odczytywać i wysyłać e-maile z Roundcube na swoim smartfonie.

Najpopularniejsze aplikacje do obsługi poczty na Androidzie, takie jak Gmail, Outlook, BlueMail czy AquaMail, pozwalają na skonfigurowanie konta Roundcube poprzez wprowadzenie odpowiednich danych serwera (nazwa hosta, nazwa użytkownika, hasło) oraz wybranie odpowiednich portów i szyfrowania. Dzięki nim będziesz mógł korzystać z funkcjonalności oferowanych przez Roundcube również na swoim smartfonie, nawet bez dedykowanej aplikacji.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post