Nielegalne podsłuchy w sieci Play - Nokia z defektem oprogramowania?

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 598
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

Nielegalne podsłuchy w sieci Play - Nokia z defektem oprogramowania?

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Nielegalne podsłuchy w sieci Play - Nokia z defektem oprogramowania? - 7607820800_1709212476.jpg
Nielegalne podsłuchy w sieci Play - Nokia z defektem oprogramowania? - 7607820800_1709212476.jpg (76.81 KiB) Przejrzano 14 razy
Sieć Play oferuje usługę numerów niewybieranych, która pozwala użytkownikom zablokować połączenia przychodzące z określonych numerów. Niektórzy ludzie mogą obawiać się, że ta funkcja może być wykorzystywana do podsłuchiwania rozmów lub innych działań nieautoryzowanych. Jednakże sama technologia numerów niewybieranych nie jest przeznaczona do tego celu i nie ma na to dowodów. Co do stwierdzenia dotyczącego starej nokii z Niemiec, pamiętajmy że każde urządzenie elektroniczne może mieć pewne defekty w oprogramowaniu lub w działaniu, ale nie ma potwierdzonych informacji na temat konkretnego defektu w niemieckiej nokii. Warto również pamiętać, że bezpieczeństwo danych i prywatności użytkowników jest ważne, dlatego zawsze należy stosować się do najlepszych praktyk dotyczących ochrony danych.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post