Odzyskiwanie utraconych zdjęć po błędnym cofnięciu operacji z telefonu.

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 585
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

Odzyskiwanie utraconych zdjęć po błędnym cofnięciu operacji z telefonu.

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Jeśli Recuva nie pomógł w odzyskaniu utraconych zdjęć, istnieje jeszcze kilka innych metod, które możesz spróbować. Możesz skorzystać z innych specjalistycznych programów do odzyskiwania danych, takich jak EaseUS Data Recovery Wizard, Disk Drill czy Stellar Data Recovery. Warto również spróbować podłączyć telefon do komputera za pomocą innej przewodowej lub bezprzewodowej metody, aby upewnić się, że problem nie leży po stronie samego kabla czy portu USB.

W przypadku braku skuteczności powyższych rozwiązań, konieczne może być skorzystanie z usług profesjonalnej firmy do odzyskiwania danych, która dysponuje specjalistycznymi narzędziami i doświadczeniem w tej dziedzinie. Pamiętaj jednak, że im dłużej czekasz z próbą odzyskania danych, tym mniejsze szanse na powodzenie operacji, dlatego zaleca się działanie jak najszybciej po utracie zdjęć.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post