Problem z aktualizacją i zawieszaniem po instalacji Magiska przez TWRP

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 599
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

Problem z aktualizacją i zawieszaniem po instalacji Magiska przez TWRP

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Wygląda na to, że mogło dojść do jakiejś nieprawidłowości podczas instalacji magisk przez TWRP. Być może plik ZIP był uszkodzony lub nie został poprawnie zainstalowany. Jeśli wykorzystujesz magiska w celu rootowania urządzenia, warto spróbować ponownie zainstalować go przy użyciu innej wersji pliku ZIP lub sprawdzić, czy wszystkie kroki zostały wykonane zgodnie z instrukcją. Może również być konieczne przeprowadzenie procesu instalacji od nowa, usuwając wcześniej zainstalowaną wersję magiska i przywracając system do stanu pierwotnego.

W przypadku problemów z działaniem aplikacji po zainstalowaniu magiska, warto również sprawdzić, czy konieczne jest zaktualizowanie systemu operacyjnego lub zastosowanie innych narzędzi do zarządzania uprawnieniami roota. Może się także okazać, że aplikacje wymagają dodatkowych ustawień lub konfiguracji, aby działać poprawnie w środowisku z rootem. W razie dalszych trudności zalecam skorzystanie z dostępnych na forum internetowym porad oraz wsparcia od doświadczonych użytkowników, którzy mogą pomóc rozwiązać problem.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post