Problem z trzeszczącym głośnikiem dolnym po wymianie wyświetlacza w Moto G72.

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 569
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

Problem z trzeszczącym głośnikiem dolnym po wymianie wyświetlacza w Moto G72.

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Opisany problem z dolnym głośnikiem Moto G72 może być spowodowany uszkodzeniem modułu ładowania, które zostało wykryte na śladach zalania. Wpływ wilgoci na działanie różnych elementów elektronicznych może prowadzić do różnych awarii, w tym trzeszczenia głośników.

Wymiana samego wyświetlacza nie rozwiązała problemu, ponieważ przyczyną trzeszczenia może być zalanie modułu ładowania, który jest odpowiedzialny za dostarczanie sygnału dźwięku do głośnika. Aby naprawić ten problem, konieczne będzie usunięcie lub naprawa uszkodzonego modułu ładowania.

Zaleca się skontaktowanie się z autoryzowanym serwisem Moto G72, aby uzyskać profesjonalną diagnozę i naprawę uszkodzonego modułu ładowania. Fachowcy z serwisu będą mogli dokładnie zbadać i ocenić sytuację, a następnie wymienić uszkodzony moduł, aby przywrócić prawidłowe działanie dolnego głośnika.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post