"Screencast: jak udostępnić Samsung S9 Plus na TV Philips 32 PHS"

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 354
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

"Screencast: jak udostępnić Samsung S9 Plus na TV Philips 32 PHS"

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Jeśli nie możesz znaleźć opcji screen mirroring na swoim Samsungu S9 Plus, istnieje kilka innych sposobów, które możesz wypróbować, aby przesłać ekran na telewizor Philips 32 PHS.

Pierwszym sposobem jest użycie kablem HDMI. Możesz połączyć swój smartphone z telewizorem za pomocą kabla HDMI, podłączając go do odpowiedniego portu HDMI w obu urządzeniach. Następnie zmień wejście telewizora na port HDMI, do którego podłączyłeś telefon. W ten sposób obraz na ekranie telefonu powinien pojawić się na telewizorze.

Drugą opcją jest użycie technologii Chromecast lub Miracast. Jeśli telewizor Philips 32 PHS obsługuje te funkcje, możesz zakupić odpowiednie urządzenie (Chromecast lub Miracast), podłączyć je do telewizora i skonfigurować je zgodnie z instrukcjami producenta. Następnie musisz pobrać odpowiednią aplikację na swój Samsung S9 Plus (np. Google Home dla Chromecasta) i korzystając z tej aplikacji, wysyłać obraz z telefonu na telewizor.

W każdym przypadku, należy skonsultować się z instrukcją obsługi swojego telewizora oraz smartfona, aby sprawdzić, jakie opcje są dostępne i jak je skonfigurować.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post