Sprzedam programator QianLi iCopy 2.2 Plus - sprawdź ofertę!

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 595
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

Sprzedam programator QianLi iCopy 2.2 Plus - sprawdź ofertę!

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Programator QianLi iCopy 2.2 Plus to profesjonalne narzędzie do kopiowania danych z ekranów LCD, wykorzystywane przede wszystkim w branży naprawy smartfonów i tabletów. Posiada wiele zaawansowanych funkcji, które ułatwiają klonowanie danych bezpośrednio z ekranu urządzenia. W ofercie widocznej powyżej sprzedający oferuje używany programator, który jest w pełni sprawny i w dobrym stanie. Dołączone oryginalne pudełko może stanowić dodatkową wartość dla potencjalnego nabywcy. Cena 300 złotych za to narzędzie może być atrakcyjna dla osób zainteresowanych branżą naprawy elektroniki lub potrzebujących takiego programatora do swojej działalności.

Ogłoszenie zawierające informacje o sprzedaży programatora QianLi iCopy 2.2 Plus jest skrótem, ale zawiera istotne dane dotyczące stanu sprzętu, jego funkcji oraz ceny. Dla osób poszukujących profesjonalnego narzędzia do pracy z ekranami LCD, oferta taka może okazać się interesująca, szczególnie biorąc pod uwagę stan i cenę sprzętu. Warto jednak mieć na uwadze, że zakup używanego sprzętu wymaga pewnych środków ostrożności, aby upewnić się co do jego stanu technicznego i realizmu oferty. Jeśli oferowany programator spełnia wymagania potencjalnego nabywcy, to oferta ta może być atrakcyjną propozycją na rynku używanych narzędzi do naprawy elektroniki.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post