"Twardy reset Xiaomi Redmi w trybie FASTBOOT - przejrzysty przewodnik"

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 569
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

"Twardy reset Xiaomi Redmi w trybie FASTBOOT - przejrzysty przewodnik"

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Aby przeprowadzić twardy reset w Xiaomi Redmi, gdy na ekranie wyświetla się FASTBOOT, możesz skorzystać z narzędzia Mi Flash Tool. Przede wszystkim upewnij się, że masz zainstalowane odpowiednie sterowniki USB dla swojego modelu telefonu i pobierz najnowszą wersję Mi Flash Tool na komputer.

Następnie podłącz telefon do komputera przy użyciu kabla USB. Uruchom narzędzie Mi Flash Tool i wybierz opcję "Refresh" lub "Znajdź urządzenie". Po odnalezieniu urządzenia w programie, wybierz opcję "Clean all" lub "Flash all" (która może różnić się nazwą w zależności od wersji narzędzia).

Kliknij przycisk "Flash" i poczekaj na zakończenie procesu. Po zakończeniu resetu, twój telefon Xiaomi Redmi powinien uruchomić się od nowa, a FASTBOOT powinien zniknąć z ekranu. Pamiętaj, że ten proces spowoduje usunięcie wszystkich danych z telefonu, dlatego wcześniej wykonaj kopię zapasową ważnych informacji.

Jeśli powyższa metoda nie działa, można również spróbować przeprowadzić twardy reset za pomocą kombinacji klawiszy. Wyłącz telefon i jednocześnie naciśnij przyciski zwiększania głośności oraz zasilania. Przytrzymuj je, aż pojawi się logo Xiaomi i ekran Recovery. Następnie za pomocą przycisków głośności wybierz opcję "wipe data/factory reset" i potwierdź swoje działanie przyciskiem zasilania. Po zakończeniu procesu możesz uruchomić ponownie telefon.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post