Wybór modemu LTE i anteny zewnętrznej - poprawa jakości Internetu?

Jaki router do LTE, LTE+, 5G wybrać, najlepsze routery do internetu mobilnego, routery przenośne, a także modemy 4G/LTE. Opinie, pytania, pomoc techniczna.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 585
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

Wybór modemu LTE i anteny zewnętrznej - poprawa jakości Internetu?

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Wybór modemu LTE i anteny zewnętrznej - poprawa jakości Internetu? - 5354717900_1604830041.png
Wybór modemu LTE i anteny zewnętrznej - poprawa jakości Internetu? - 5354717900_1604830041.png (37.47 KiB) Przejrzano 41 razy
Jeśli masz problemy z prędkością wysyłania podczas wideokonferencji przy użyciu modemu Huawei B315s i anteny zewnętrznej AK C2 w Play, istnieje kilka czynników, które mogą wpływać na te słabe wyniki.

Po pierwsze, warto sprawdzić, czy Twoje połączenie LTE ma odpowiednio mocny sygnał. Słaby sygnał może powodować spadki prędkości i utratę pakietów danych, co może prowadzić do problemów z wideokonferencjami. Możesz spróbować zmienić położenie anteny lub przetestować wydajność sieci w różnych miejscach w domu lub biurze, aby znaleźć najlepsze miejsce dla lepszego sygnału.

Po drugie, modem Huawei B315s jest już nieco starszym modelem, a nowsze modemy mogą oferować lepszą wydajność. Warto rozważyć zakup nowszego modelu modemu, który oferuje lepsze funkcje i wydajność, takie jak szybsze prędkości, lepsze wsparcie dla wideokonferencji i stabilniejsze połączenie.

Ostatecznie, jeśli mimo prób poprawienia sygnału i zakupu nowszego modemu nadal masz problemy z prędkością wysyłania, może być konieczne skonsultowanie się z dostawcą usług internetowych lub specjalistą ds. sieci, aby zbadać i rozwiązać problem z Twoim połączeniem.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post