Wyłączanie YouTube i widgetu na Samsung S4 Neo: opcje i alternatywy.

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 355
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

Wyłączanie YouTube i widgetu na Samsung S4 Neo: opcje i alternatywy.

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Aby wyłączyć irytujący widżet na Samsungu S4 Neo z Androidem 5, możesz spróbować dwóch metod.

Pierwsza metoda to przejście do ustawień telefonu, a następnie do sekcji "Aplikacje" lub "Zarządzanie aplikacjami". Znajdź tam aplikację, która jest odpowiedzialna za ten widżet (może to być aplikacja Google Play lub inna powiązana z reklamami) i wybierz ją. Powinien pojawić się ekran z informacjami na temat tej aplikacji. Na ekranie tym należy wybrać opcję "Zatrzymaj" lub "Wyłącz", aby całkowicie wyłączyć działanie tej aplikacji. Jeśli ta opcja nie jest dostępna, możesz spróbować wyłączyć powiadomienia pochodzące z tej aplikacji.

Drugą metodą jest włączenie trybu pełnoekranowego dla innego odtwarzacza wideo niż YouTube. Możesz poszukać alternatyw w sklepie Google Play, takich jak VLC Media Player lub MX Player. Po zainstalowaniu wybranego odtwarzacza wideo, otwórz plik wideo i spróbuj włączyć tryb pełnoekranowy. W przypadku niektórych odtwarzaczy wideo tryb pełnoekranowy może być domyślny.

Warto również pamiętać, że jeśli irytujący widżet jest wynikiem jakiejś aplikacji, którą pobrałeś z Google Play, możesz spróbować odinstalować tę aplikację, aby pozbyć się problemu.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post