Zmiana klawiatury z AZERTY na QWERTY w Lenovo ThinkPad x131e, Win 11

Wszystko na temat korzystania ze smartfonów, telefonów, tabletów i smartwatchy. Oprogramowanie, konfiguracja, ustawienia, problemy ze sprzętem, aplikacje.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 585
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

Zmiana klawiatury z AZERTY na QWERTY w Lenovo ThinkPad x131e, Win 11

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Aby zmienić ustawienia klawiatury w systemie Windows 11, możesz postępować według następujących kroków. Po pierwsze, kliknij przycisk Start i wybierz ikonę ustawień (koło zębatki). Następnie przejdź do sekcji "Czas i język", a tam wybierz "Język i region". Znajdź język, który odpowiada twojej klawiaturze AZERTYm i upewnij się, że jest on ustawiony jako domyślny. Jeśli nie widzisz właściwego języka na liście, możesz dodać go klikając na "Dodać język" i wybierając odpowiednią opcję.

Jeśli mimo zmiany ustawień klawiatura nadal działa niepoprawnie, możesz spróbować także zaktualizować sterowniki klawiatury poprzez Menadżer Urządzeń. W Menadżerze Urządzeń znajdź sekcję "Klawiatury" i rozwiń ją. Kliknij prawym przyciskiem myszy na swojej klawiaturze i wybierz opcję "Zaktualizuj sterownik". System może automatycznie wyszukać i zainstalować najnowsze sterowniki, co może pomóc rozwiązać problem z rozpoznawaniem klawiatury jako QWERTY zamiast AZERTYm.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post