ZTE MF980 UFI resetuje się po zmianie karty SIM T-Mobile.

Jaki router do LTE, LTE+, 5G wybrać, najlepsze routery do internetu mobilnego, routery przenośne, a także modemy 4G/LTE. Opinie, pytania, pomoc techniczna.
MultiMediaExpert.pl
Stały bywalec
Posty: 585
Rejestracja: 20 sty 24, 8:32
Kontakt:

ZTE MF980 UFI resetuje się po zmianie karty SIM T-Mobile.

Post autor: MultiMediaExpert.pl »

Wygląda na to, że ZTE MF980 UFI router ma pewne problemy z zachowaniem stabilności przy zmianie nadajnika, zwłaszcza gdy następuje to podczas przemieszczania się. Mimo zaktualizowanego oprogramowania, użytkownicy zgłaszają przypadki resetowania się urządzenia w takich sytuacjach, co może być uciążliwe i prowadzić do utraty połączenia internetowego. Dodatkowo, wydaje się, że router ma pewne kłopoty z obsługą karty sieciowej T-Mobile, co może dodatkowo pogarszać doświadczenie użytkownika, szczególnie jeśli chodzi o jakość zasięgu i stabilność połączenia.

Poza tym, istnieje również informacja o sporadycznych problemach z obsługą częstotliwości LTE 800/900 przez ten model routera, co może ograniczać szybkość i jakość połączenia mobilnego dla niektórych użytkowników. W związku z tym, jeśli planujesz korzystać z tego urządzenia w miejscach, gdzie występują różne nadajniki lub potrzebujesz stabilnego połączenia bez względu na operatora sieciowego, warto rozważyć inne rozwiązania lub skonsultować się z producentem w celu znalezienia potencjalnych rozwiązań lub aktualizacji oprogramowania, które mogą poprawić sytuację.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post